تولید سود پرک

سود سوزآور

تولید سود پرک / کاستیک سودا 

آیا می دانید تولید سود پرک چگونه انجام می شود ؟ و یا به دنبال تولید کنندگان سود پرک 98 درصد با نام تجاری کاستیک سودا و نام علمی سدیم هیدروکسید جامد هستید؟

اگر در ضمینه ی  صنعت و تولید مواد شیمیایی فعالیت دارید می دانید که تولید مواد شیمیایی کار آسانی نیست و مانند بسیاری دیگر از صنایع سختی های مربوط به خود را دارد . 

سود پرک از مواد پرکارد در صنایع شیمی به حساب می آید و به همین دلیل حساسیت بسیاری در تولید این ماده ی با ارزش لازم است . 

مواد اولیه ی سود پرک با نام علمی سدیم هیدروکسید ، سود مایع و یا همان هیدروکسید سدیم 50  درصد مایع می باشد .

این ماده هم برای تولید شدن شرایط خاصی را نیاز دارد و هر کارخانه ای قابلیت تولید کردن این ماده را ( سدیم هیدروکسید مایع ) را ندارند . 

اما خوب است بدانید که این بیشتر تولید سدیم هیدروکسید مایع در کارخانه های پتروشیمی انجام می شود . 

مراحل تولید سود پرک / کاستیک سودا 

همان طور که در ابتدای این مقاله اشاره شد ماده ی اولیه سود پرک سود مایع 50 درصد می باشد . اما تولید سود پرک / کاستیک سودا خود نیاز به افراد متخصص و تجهیزات عالی دارد . 

لذا در تولید سود پرک ، آنالیز و خلوص این ماده بسیار مهم است به طوری که اگر میزان خلوص یکی از موارد در آنالیز سود پرک کم یا بیشتر شود برای مصرف کننده مشکل به وجود می آیاد . 

تولید کننده سود پرک 

شرکت آراکس شیمی بزرگ ترین تولید کننده سود پرک 98 درصد در زمینه ی تولید مواد شیمیایی فعالیت دارد و این شرکت با تلاش فراوان سعی براین دارد تا محصولی با کیفیت به مشتریان با قیمت مناسب عرضه کند .

شرکت آراکس شیمی علاوه بر تولید سود پرک / سدیم هیدروکسید در زمینه ی فروش عمده و صادرات و همچنین واردات مواد شیمیایی نیز فعالیت دارد .

برای تهیه و سفارش سود پرک با ما تماس بگیرید .  

 

 

حتما بخوانید

پودر کاستیک سودا  کاستیک سودا / پودر کاستیک سودا  پودر کاستیک سودا چیست ؟ کاستیک سودا یا همان سدیم هیدروکسید نظر فیزیکی  و نوع ماده به چهار دسته تقسیم می شود : م...
سود کاستیک سود کاستیک چیست ؟ سود سوزآور-سود پرک-کاستیک سودا سدیم هیدروکسید ، سود کاستیک ، سود سوزآور یا سود پرک محصول شیمایی پر مصرف در صنایع شیمیایی سراسر د...
سود پرک در تهیه صابون ساخت صابون با سود پرک ساخت صابون با سود پرک (کاستیک سودا)  در خانه سود پرک یا همان کاستیک سودا با نام علمی سدیم هیدروکسید و فرمول شیمیایی NaOH در ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *