تولید کننده کاستیک سودا جامد

تولید کننده کاستیک سودا

تولید کننده کاستیک سودا

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که در دنیای بزرگ تجارت و بازرگانی و یا حتی مصرف مواد شیمیایی مختلف فعالیت دارند .ظ
به طور کلی نقش تولید کنندگان در دنیای کار بسار مهم هستند به طوری که تمام فعالیت های دنیای تجارت و کار به آن ها بستگی دارند .
و البته این را هم باید بگوییم که تولید کنندگان ، نه تنها تولید کنندگان مواد شیمیایی بلکه تمام تولید کنندگان صنایع مختلف برای فرایند تولید و به راه انداختن کسب و کار خود سختی های زیادی را متحمل میشوند.

تولید با کیفیت کاستیک سودا

ما در این یکی از تولید کنندگان بزرگ مواد شیمیایی که اختصاص به تولید ماده ی پر کاربردی به کاستیک سودا را دارد به شما معرفی میکنیم.
از انجایی که تولید کاستیک سودا با نام علمی سدیم هیدروکسید که در میاد مصرف کنندگان خود نیز با نام های بسیاری شناخته شده است از جمله سود پرک ، سود جامد ، و یا سود سوزآور ، کار آسانی نیست، شرکت آراکس شیمی توانسته به خوبی از عهده ی این امر بربیاید و محصولی با کیفیت به مشتریان خود عرضه کند.

شرکت آراکس شیمی با برند آراکس و سوکا اقدام به تولید با کیفیت کاستیک سودا یا همان سود پرک می کند .
این شرکت با استفاده از تکنولوژی و نیروی انسانیه متعهد محصول کاستیک سودا را مطابق با استاندارد ها جهانی تولید و در بازار های داخلی و همچنین برای صادرات عمده هم تولید میکند و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

شما مشتریان عزیز می توانید برای سفارش و یا خرید کاستیک سودا / سود پرک با تیم فروش شرکت آراکس شیمی تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید.

با ما تماس بگیرید :

09129301051 واحد صادرات

09120850450 واحد بازرگانی

حتما بخوانید

اسید سولفوریک و کاربرد آن چیست؟... اسید سولفوریک و کاربرد آن چیست؟ اسید سولفوریک جزء مواد شیمیایی پراستفاده می‌باشد. این ماده در واکنش‌های شیمیایی و فرآیندهای تولید سایر ترکیبات ، کابر...
کاربرد سود سوزآور در چاپ لینو... کاربرد سود سوزآور در چاپ لینو سود سوز آور در صنایع چاپ دارای کاربردهای فراوانی است. کاستیک سودا یا سود سوزآور با نام علمی سدیم هیدروکسید یک ماده ی...
کاربرد سدیم هیدروکسید کاربرد سدیم هیدروکسید در دفع لاشه یکی دیگر از کاربرد سدیم هیدروکسید کمک به دفع لاشه های حیوانات می باشد. هیدروکسید سدیم، یا سود سوزآور که معمولا ب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *