درباره آراکس شیمی

چشم انداز شرکت

هدف ما برتری بر رقبا نیست بلکه به اوج رسیدن می باشد، ما بر آنیم با بهره گیری از تکنولوژی برتر جهانی، تاکید بر اصل مشتری مداری، رعایت اخلاق حرفه ای ، انجام به موقع تعهدات، با بهره جستن از سرمایه انسانی نخبه و کار آمد شرکت، در حوزه تولید و صادرات پیشگام و به عنوان یکی از بهترین ها در خاور میانه شناخته شویم.
ما بر این باوریم که با تمرکز ویژه بر روی محصولات مرغوب در سطح جهان فعالیت نموده و ضمن حفظ موقعیت شرکت از نظر تکنولوژی برتر تجهیزات تولیدی، با توسعه سبد محصولات و درک نیازهای مشتریان ، نقش برتری در بازارهای ملی و بین المللی داشته باشیم.
این شرکت صداقت و کرامت انسانی را ارج نهاده و سعی در توسعه ایده های نو دارد. با تجهیز به دانش فنی و تکنولوژی مناسب تولید و بسته بندی با کیفیت به صدور کالا به کشورهای متقاضی در جهان نیز چشم خواهد داشت .
در نهایت تلاش میکنیم تا با شناسایی و درک نیاز مشتریان ، بکارگیری فناوری روز و راهکارهای نوین بتوانیم در کمترین زمان و به بهترین شکل پاسخگوی خواست مشتریان و بازار باشیم.
لذا این شرکت با در اختیار گرفتن مشاوران زبده در امور فنی و سیستمی زمینه را برای رشد و شکوفایی آماده ساخته و امیدوار است بتواند با برنامه ریزی استراتژیک منسجم و صحیح مسیر رشد و تعالی را طی نماید.

درباره آراکس شیمی

گروه صنعتی آراکس شیمی تولید کننده عمده ی سود پرک ۹۸% با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و پویا در زمینه بازرگانی ، تولید کاستیک سودا ، واردات و صادرات مواد شیمیایی تجربه درخشان دارد.
آراکس شیمی به عنوان یک شركت خصوصي در زمینه تولید سود پرک دريك تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد .
روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیند ها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک ، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند.
این شرکت سالانه هزاران تن کاستیک سودا را مطابق با استانداردهاي بين المللي تولید و روانه بازار داخل و خارج كشور می نماید.

صادرات آراکس شیمی

سود پرک در شرکت آراکس شیمی با استفاده از خط تولید جدید و با بهره گیری از تولید سود مایع به صورت تکنولوژی روز دنیا و با الکترولایزرهای غشایی و به شکل کاملا اصولی تولید می شود و فاقد هرگونه ناخالصی جیوه ای بوده که این امر امتیاز بسیارمهمی برای شرکت آراکس شیمی محسوب می گردد و با بهره گیری از آزمایشگاه های مدرن و نیروی انسانی مجرب در راستای تأمین نیاز صنایع داخلی کشور و با هدفمندی صادرات به کشورهای مختلف می باشد.
لذا با اتكاي به كيفيت بالاي محصول خود،با صدور محموله هايي به کشورهای خاور دور، کشورهای خاور میانه ، کشورهای آسیایی ، کشورهای آمریکا لاتین ، ترکیه ، عراق ، ازبکستان ،ارمنستان ، قزاقستان ، ترکمنستان ، افغانستان ، پاکستان ، گرجستان ، لبنان ، سوریه ، دبی و امارات، پرچم افتخار ايران را برافراشته است.
کاستیک سودا صادراتی آراکس شیمی برای صادرات به کشورهای مختلف با انجام تشریفات امور گمرکی جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد .

عامل موفقیت

آراکس شیمی با تکیه بر تخصص ، تعهد و بهره گیری از مدرترین تجهیزات و تکنولوژی برتر و مطابق با آنالیز و فاقد هرگونه ناخالصی جیوه ای و خالص تر بودن و تجارب چندین ساله خود در تحویل موفق سفارشات به بیش از هزاران مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و امروزه به عنوان یک شرکت مطرح در زمینه فعالیت خود می درخشد.