کاربرد سود پرک

کاربرد سود پرک در صنایع

کاربرد سود پرک

کاربرد سود پرک ، سود کاستیک پرک کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف دارد. در ویدیو زیر یکی از مصارف سود کاستیک پرک را برای شما نشان داده ایم. سود کاستیک پرک به علت خاصیت چربی زدایی بالایی که دارد در باز کردن لوله ها  تاثیر به سزایی دارد.

مصرف سود پرک

یکی از مصرف های سود پرک باز کردن لوله های فاضلاب میباشد به علت واکنش بالایی که سود پرک – هیدروکسید سدیم دارد ، باز کردن لوله را به تسریع انجام میدهد. به این صورت که ابتدا مقداری سود کاستیک پرک را در لوله میریزیم و سپس کمی آب روی آن میگیریم تا با واکنش آب و سود پرک عمل باز کردن لوله انجام شود.

قیمت سود پرک

سود پرک آراکس شیمی به علت قیمت مناسبی که دارد در صنایع مختلف کاربرد دارد. ب

کاربرد سود پرک

کاربرد سود کاستیک پرک

رای شستشوی مخازن و لوله های فاضلاب و بسیاری موارد دیگر میتوان از سود پرک آراکس شیمی با قیمت مناسب استفاده کرد. در کارخانجات تولید مواد شیمیایی نیز از سود پرک به عنوان شستشو دهنده و همچنین گاهی به عنوان ماده اولیه در صنایع خود استفاده میکنند.

مصارف سود پرک

سود پرک برند آراکس شیمی به علت خلوص و کیفیت بالا در مصارف گوناگونی کاربرد دارد. قیمت آن بسیار مناسب است و کیفیت تضمینی و همچنین بسته بندی کاملا مطابق با استانداردهای جهانی دارد که باعث میشود هنگام حمل ونقل سود کاستیک پرک بدون هیچگونه آسیبی به مقصد برسد.

 

close
Start typing to see products you are looking for.

Sign in

close

چهار × 5 =

Scroll To Top