کاستیک سودا تحویل تهران

تحویل

کاستیک سودا تحویل تهران

سود پرک صادراتی

آراکس شیمی تولید کننده سود پرک صادراتی ، کاستیک سودا تحویل تهران ، در راستای تحویل سود پرک تولیدی خود به مشتریان و متقاضیان مصرف کننده عرضه میکند.

مصرف کنندگان کاستیک سودا

در کارخانجات و صنایع مختلف میکوشد تا سود پرک تولید شده ی این شرکت را به صورت تحویل درب کارخانه تولید کننده ی خود و همچنین تحویل تهران در انبار های مخصوص مواد شیمیایی در شورآباد در نظر میگیرد.

آراکس شیمی

آراکس شیمی به عنوان بزرگترین تولید کننده کاستیک سودا صادراتی سود پرک 98 درصد با برند آراکس شیمی و سوکا شیمی میباشد.

بسته بندی کاستیک سودا

را در کیسه های سه جداره لمینت شده 25 کیلوگرمی و همچنین نیز میتوان 40 کیسه ی 25 کیلوگرمی را در یک جامبو بگ یک تنی قرار داد و کاستیک سودا را به صورت بسته بندی جامبو بگ میباشد.

ارسال سود پرک

سود پرک به تمامی مشتری ها در مقصد مورد نظر ایشان در تمامی شهرها و مرزهای صادراتی تحویل داده میشود.

کاستیک سودا تحویل تهران

شرکت آراکس شیمی تمام تلاش خود را در راستای ارسال بار به تمامی نقاط ایران و تهران و درب کارخانه و شهرهای مختلف و مرزهای کشور میکند تا بار تولیدی سود پرک را در بسته بندی های درخواست شده بفرستد.

سود پرک تحویل تهران

کاستیک سودا در انبار شور آباد نیز موجود میباشد و همچنین درب کارخانه بدون پرداخت هزینه انبار داری میتوان سود پرک را تحویل گرفت و به مقصد مورد نظر رساند.

سفارشات کاستیک سودا

سود پرک آراکس شیمی برای سفارشات صادرات به مرزهای مختلف کشور نیز ارسال میشود در بسته بندی های پالت و یا جامبو بگ های مخصوص حمل و نقل سود پرک انجام میگیرد.

صادرات کاستیک سودا

سود پرک آراکس شیمی به علت کیفیت بالا و صادراتی ای که دارد توانسته است جایگاه خود را در کشور های اطراف پیدا کند و بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان این ماده شیمیایی و تمامی فروشندگان مواد شیمیایی در سراسر کشور و کشورهای اطراف قرار بگیرد.

بزرگترین تولید کننده کاستیک سودا

آراکس شیمی همچنین به عنوان بزرگترین تولید کننده سود پرک صادراتی بدون هیچگونه ناخالصی و کاملا با کیفیت و با خلوص بالای 98 درصد ، آماده ی خدمت رسانی به تمامی فعالان در این زمینه میباشد.

close
Start typing to see products you are looking for.

Sign in

close

9 + شانزده =

Scroll To Top